Ana Sayfa

 Yönetim

Hizmetleri

    Servis

Hizmetleri

 Danışmanlık

Hizmetleri

   Mevzuat

Kanunlar

Bize

Ulaşın

Apartman Yönetimi
 
Apartman ve Site Yönetimi İşinin Profesyonel Olarak Yapılması

Gayrimenkul Yönetim Hizmeti

(Profesyonel Tesis ve Bina Yöneticiliği)

Hukuki, Ticari, Teknik-Lojistik konularda ve hizmetlerimizin tamamını kapsayan kompleks bir işletme yönetim hizmetidir.

Ülkemizde; 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu ile birlikte, Gayrimenkul yönetim konusunun başlangıcı olarak kabul edilen apartman yönetimlerinden, yüksek teknoloji binalarına kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Gayrimenkul Yönetim'in bu konudaki hizmet adımları aşağıdaki gibidir.

 

Tüm bu gayrimenkul yönetimi hizmet adımlarını aşağıdaki gayrimenkul çeşitlerinin işletmesinde ihtiyaçlarınıza göre hizmet olarak size sunmaktayız.

- Konut Yönetimi (Apartman ve Site Yöneticiliği)                       

Her türlü konutta, Kat Mülkiyeti Kanunun'da yer alan yöneticilik görevlerinin yerine getirilmesi hizmetimizdir. Yönetim planına uygun olarak hazırlanacak işletme planınız doğrultusunda karar defterinizden, para tahsilatlarınıza kadar bütün yönetim işleriniz tarafımızdan yerine getirilmektedir. Klasik apartman yönetimi yanında, personel iş programları, teknik bakım programları, istek ve şikayetlerinizin alındığı müşteri hizmetlerimiz v.b. diğer hizmet çeşitlerimizle birlikte yatırım planlarınız da tarafımızdan sonuçlandırılarak konut binalarınızın yönetimi yapılmaktadır.

 

- Ticari Bina Yönetimi (Ofis, İşyeri, Alışveriş Merkezi v.b. Kompleks Tesis Yöneticiliği)

Ofis binaları, fabrika veya depo gibi her türlü ticari binanın yönetim hizmetidir. Malsahibi veya kiracı adına ve şirket yönetim kararları çerçevesinde binanın bütün yönetim işleri tarafımızdan üstlenilmektedir. Hizmetimiz, satınalma desteğinden teknik bakım programlarına, taşeron hizmet şartnamelerinden yıllık bütçe planlamalarına, yemek menülerinden bahçe bakım programlarına kadar, bir ticari kuruluşun gayrimenkulünde ihtiyaç hissedeceği tüm yönetim operasyonu işlerini kapsamaktadır.

Neticede Profesyonel Hizmetimiz ve Siz...

Sos Groups ve ApartmanYonetimi.Com İle Bina Yönetimi

(Kısaca Hangi Hizmetlerden Faydalanacaksınız...)

Lütfen Tıklayınız...

Apartmanının veya Sitesinin Yönetimini SOS'e Devretmek İsteyen Siz Sayın Yönetici, Yönetim Kurulu ve Kat Malikleri ...

Dünyanın tüm çağdaş metropollerinde bizim sistemimiz uygulanmakta.

 Ülkemizde sürekli gelişen ve değişen ekonomik ve sosyal şartlar sonucu yerleşim anlayışı hızla değişmiş ve uydu kentler, çok birimli villa kentler, dev iş merkezleri ortaya çıkmıştır. Yönetim ve işletiminde mutlak profesyonelliğe ihtiyaç duyan bu birimler, amatörce idare edilmeleri halinde içinden çıkılmaz sorunlarla karşı karşıya kalmakta ve sonuçta büyük rant kaybına sebep olmaktadır. Artık yerleşim birimlerinin profesyonel kadrolarca yönetilmesi kaçınılmaz ve tartışma götürmeyen bir olgudur.

Site Yönetim Hizmetleri ; güçlü altyapısı, teknik donanımı, deneyimi, hukuksal birikimi ile yıllardır bu hizmeti başarı ile vermektedir. Bugün ikıbinin üzerinde sakinimize kesintisiz ve etkin hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Zaman; Zamanla yarıştığınızı, zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinci ile sizler için angarya olan binanızın yönetim işlerini üstlenerek üzerinizden büyük bir yükü kaldırıyoruz. Biz bu iş için varız ve binanıza en az sizin kadar yakınız.

Tecrübe; Bu konuda ilk olmakla birlikte yılların birikimi ile oluşan tecrübemiz ile bina yönetimi, bakım ve onarım ile ilgili konularda daha etkin ve verimli hizmet vermekteyiz.

Potansiyel Güç; Bu gücümüzü tamamı ile binalarımız ve sakinimiz için kullanarak, onlara büyük ekonomik girdiler sağlamaktayız.

Hukuksal Altyapı ; 1966 yılında yürürlüğe girmiş Kat Mülkiyeti Kanunu yapılaşmadaki değişim ile yetersiz kalmış ve içtihatlar yardımı ile hukuksal sorunlar çözülmeye çalışılmaktadır. Kuruluşumuz bu yöndeki bilgi birikimi ve arşiv çalışması ile danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra yönetimi altındaki yerleşim birimlerinin hukuksal sorunlarını başarı ile çözmektedir.

Apartman ortak yaşamında birçok sorunlara neden olan ve malikler arasında ilişkileri zedeleme durumuna gelen apartman yöneticiliği tarafımızdan , profesyonel bir anlayış ile yapılmaktadır. Bu hizmetimiz apartman, site yada iş merkezlerinin kiracı yada malikleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini kapsanmaktadır.

Apartman ve Site Servis Hizmetleri. Apartman ve Site yönetim Hizmetlerini,Servis Gruplarımız İle Beraber Bir Paket Halinde Alabilirsiniz. Size Apartman Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi, Teknik Servis Görevlisi, Bahçe Bakım Görevlileri, Site Müdürü, Sekreteri, Muhasebe Personeli Sağlayabiliriz. Bu Personelleri Kompleksinizin Büyüklüğüne Bağlı Olarak, 7 x 24 Saat Veya , Vardiyalı olarak temin edebileceğiniz gibi, Part-Time veya İhtiyaç Anında Sağlamak Üzere Bir Hizmet Paket Anlaşması Yapabilirsiniz. Apartman ve Site Servis Hizmetlerimiz İçin Tıklayın...
Apartman ve Site Danışmanlık Hizmetleri. Apartman veya Sitenizin Yönetimini Kendiniz Üstlenmeniz Durumunda Dahi Siz Sayın Yöneticilerimiz, Denetçilerimize, Yönetim Kurulunuza veya Kat Maliklerinize Danışmanlık, Seminer ve Eğitim Hizmetleri Sağlayabiliriz. .Apartman ve Site Danışmanlık Hizmetlerimiz İçin Tıklayın...
 
 

2005 © S O S -  SOSMAX

"Apartman Yönetimi" " Gayrimenkul Türkiye ", "Mortgage Analiz" , "Konut Türkiye" , "Residence Yönetimi" birer "Gayrimenkul Portali " Ürünüdür.          

 2005 © S O S Gayrimenkul Pazarlama Bina ve Tesis Yönetimi Hizmetleri

 Baş Organizasyon ve Profesyonel Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti.

SOS Türkiye

Nispetiye Caddesi Petrol Sitesi Blok 8 Kat 1 Etiler 34340 İstanbul Tel - Faks : (+90212) 351 57 10 (Pbx) -  351 26 45 (Pbx)

Beykoop 2. Bölge Ladin Sk. Okutan C2 Blok Beylikdüzü / İstanbul Tel - Faks: (+90212) 853 17 11 (Pbx)

e-mail :  info@sos-groups.com   - info@sosmax.com info@gayrimenkulyonetimi.com - info@basorganizasyon.com

Tüm Bilgi, Döküman ve Resimlerin Hakları Saklıdır.

 

• Bize Ulaşın                     • Hizmet Politikası                     • Yasal Açıklamalar                     • Yardım                     • Ana Sayfa